جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نواداد: چهار پیست اسکی در اردبیل راه اندازی می شود

   استعداد جوانان اردبیل در ورزش بالاست

   نواداد: چهار پیست اسکی در اردبیل راه اندازی می شود

   نواداد: چهار پیست اسکی در اردبیل راه اندازی می شود

   احداث و راه اندازی چهار پیست اسکی در استان برنامه ریزی شده و انتظار می رود وزارت ورزش و امور جوانان در این زمینه اهتمام جدی داشته باشد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، علی نواداد معاون سیاسی امنیتی استانداری اردبیل در آیین تکریم و معارفه مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل با بیان این مطلب افزود:با راه اندازی این پیست ها زمینه برای برگزاری مسابقات زمستانی در اردبیل فراهم و از ظرفیت بوجود آمده ورزشی استفاده می شود.
   وی با اشاره به برگزاری 2 مسابقه والیبال آسیایی امیدها و بزرگسالان در اردبیل بیان کرد: استعداد جوانان منطقه در زمینه ورزشی بالاست و این آمادگی در استان وجود دارد که مسابقات بین المللی در رشته های مختلف را بر گزار کند.
   نواداد اضافه کرد: جوانان ورزشکار استان اردبیل در مسابقات بین المللی و آسیایی خوش درخشیده اند بطوری که 500 عنوان قهرمانی ملی و 24 عنوان قهرمانی آسیایی و جهانی توسط آنها کسب شده است.
   معاون سیاسی امنیتی استانداری در عین حال گفت: متاسفانه در آمارهای منفی همانند چاقی، چربی خون، بیماری های قلبی و ... هم استان اردبیل وضعیت جالبی ندارد و بالاتر از میانگین استاندارد قرار دارد. این امر می طلبد تا توجه به ورزش همگانی در استان بیشتر شده و به هرشکل ممکن خانواده ها را برای ورود به این عرصه ترغیب کنیم.
   اخبار مرتبط
 اردبیل - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,443,420
تعداد بازدید امروز : 513
تعداد بازدید دیروز : 2,121
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/11/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.