جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • از محمد قلی زاده پیشکسوت فوتبال استان اردبیل تجلیل شد

   از محمد قلی زاده پیشکسوت فوتبال استان اردبیل تجلیل شد

   از محمد قلی زاده پیشکسوت فوتبال استان اردبیل تجلیل شد

   با حضور حسین زاده معاون استاندار اردبیل ، آقا خانی مدیر کل ورزش وجوانان استان و جمعی از پیشکسوتان از محمد قلی زاده پیشکسوت فوتبال استان تجلیل شد

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل، با حضور بهمن حسین زاده معاون استانداری ، بهرام آقاخانی مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل، پازاج مدیر فنی تیم ملی کشتی ، نوتاش رئیس هیات فوتبال استان اردبیل و جمعی از روسای هئیت های ورزشی و پیشکسوتان فوتبال استان اردبیل از محمد قلیزاده پیشکسوت فوتبال استان اردبیل تجلیل و قدردانی شد.
   بهمن حسین زاده در آیین تجلیل از پیشکسوت فوتبال در سخنی کوتاه با بیان اینکه تجلیل از پیشکسوتان ورزشکار اقدامی پسندیده است گفت: باید قدر این مربیان و پیشکسوتان ورزشی را دانست وجوانان ما باید از این الگو ها درس اخلاق و جوانمردی و پهلوانی بگیرند. و خودرا با این الگو های برتر، برای افتخار آفرینی در عرصه های ملی وبین المللی آماده کنند.
   بهرام آقا خانی مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل هم در آیین تجلیل گفت: پیشکسوتان و قهرمانان ورزشی الگوی جوانان پاک ایرانی هستند و پیشکسوتان ورزشی که در عرصه‌های مختلف، پرچم جمهوری اسلامی را به اهتزاز درآورده‌اند، الگوی حسنه و بسیار خوبی برای جوانانی که وارد عرصه ورزش شدند هستند.
   اخبار مرتبط
 اردبیل - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,443,381
تعداد بازدید امروز : 474
تعداد بازدید دیروز : 2,121
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/11/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.