جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اردبیل میزبان ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی خواهد بود

   در صورت تایید نهایی و رسمی فدراسیون

   اردبیل میزبان ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی خواهد بود

   اردبیل میزبان ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی خواهد بود

   اردبیل در صورت اعلام موافقت نهایی فدراسیون ، در آبان ماه سال جاری میزبان رقابتهای ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی خواهد بود.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، احمد خمیس آبادی مسوول برگزاری مسابقات فدراسیون و نماینده تام الاختیار فدراسیون ووشو هفته گذشته برای بررسی امکانات و زیر ساخت های موجود در استان اردبیل جهت واگذاری میزبانی رقابتهای قهرمانی کشور به اردبیل سفر کرد.
   وی در این سفر از دو سالن رضازاده و شهید آسمانی اردبیل و همچنین از هتل ها و سوئیت های شهرستان سرعین جهت اسکان تیم ها بازدید کرد و از شرایط موجود ابراز رضایت کرد.
   خمیس آبادی در جریان این سفر همراه با رئیس هیات ووشو استان اردبیل با مدیرکل ورزش و جوانان استان دیدار کرد. در این دیدار بهرام اقاخانی حمایت کامل اداره کل از میزبانی اردبیل در رقابتهای قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی را اعلام کرد.
   هوشنگ افشار رئیس هیات ووشو استان اردبیل در این خصوص گفت: با رضایت نماینده فدراسیون از شرایط موجود، در حال حاضر فقط تایید نهایی و رسمی فدراسیون برای میزبانی این رقابتها باقی مانده و به نظر می رسد مشکلی برای میزبانی اردبیل در این رقابتها نباشد.
   افشار افزود: مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی ووشو طبق برنامه ریزی اولیه ما در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد و انتظار می رود بیش از 600 ووشوکار از سرتاسر کشور در این رقابتها شرکت کنند و امیدواریم وشوکاران اردبیل که به خاطر میزبانی در قالب دو تیم در این رقابتها شرکت خواهند کرد، بتوانند مدال ها و عناوین ارزشمندی را کسب کنند.
   رئیس هیات ووشو استان خاطرنشان کرد: برگزاری رقابتهای قهرمانی کشور در اردبیل می تواند فرصت ارزشمندی برای جوانان ووشو اردبیل و یک کلاس آموزشی و تجربی مناسب برای آنان باشد ضمن این که حضور این حجم از ورزشکاران همراه با مربیان، سرپرستان و سایر عوامل و مسوولان فدراسیون در استان اردبیل می تواند فرصت مغتنمی برای توسعه گردشگری ورزشی و کمک به رونق اقتصادی منطقه باشد.
   اخبار مرتبط
 اردبیل - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,512,526
تعداد بازدید امروز : 839
تعداد بازدید دیروز : 2,292
تعداد کاربران آنلاین : 3
آخرین به روزرسانی : 1397/11/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.