جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اردبیل، نمین و مشکین شهر بر سکوهای سه گانه ایستادند

   جام نشاط و تندرستی ویژه بانوان استان - اردبیل

   اردبیل، نمین و مشکین شهر بر سکوهای سه گانه ایستادند

   اردبیل، نمین و مشکین شهر بر سکوهای سه گانه ایستادند

   تیم های اردبیل الف، نمین و مشکین شهر عناوین اول تا سوم جام نشاط و تندرستی ویژه بانوان را به دست آوردند.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، جام نشاط و تندرستی ویژه بانوان (خانوادگی) با حضور دو تیم از اردبیل و تیم هایی از شهرستان‌های نیر، نمین، مشگین‌شهر، گرمی و پارس‌آباد و در رشته های دراز نشست، پرش از رو و عبور از زیر موانع، راه رفتن روی چوب موازنه، پرش جفت زیگزاگ، طناب زنی و جابجایی توپ مدیسن بال در سالن رضازاده اردبیل برگزار شد که در پایان این رقابتها، تیم اردبیل الف بر سکوی نخست ایستاد، نمین دوم شد و مشکین شهر عنوان سوم را به خود اختصاص داد.
   مژگان سلطانی رئیس ورزش امور بانوان استان اردبیل، در حاشیه برگزاری جام نشاط و تندرستی استان اردبیل گفت: این برنامه با رویکرد ارتقای سطح سلامت جسمانی، روانی و اجتماعی بانوان استان به صورت کشوری برگزار شد.
   وی در توضیح بیشتر گفت: برگزاری جام نشاط و تندرستی از جمله طرح‌های ارسالی از سوی معاونت توسعه ورزش بانوان کشور با رویکرد توسعه ورزش همگانی و کاهش آسیب‌های اجتماعی و با هدف نهادینه کردن ورزش در بین خانواده‌ها و ایجاد شور و نشاط در بین اقشار مختلف سنی برگزار شد.
   رئیس امور ورزش بانوان استان ادامه داد: جامعه هدف برگزاری این دوره از مسابقات، بانوان علاقه‌مند به ورزش که دارای نسبت‌های درجه یک خانوادگی به مانند مادربزرگ، مادر و دختر هستند، بوده و خوشبختانه رضایت مناسبی را از برگزاری چنین مسابقاتی در سطح شهرستانی و استان شاهد بودیم.
   سلطانی در پایان تصریح کرد: غفلت از نهادینه کردن ورزش در بین خانواده‌ها جبران‌ناپذیر بوده و از هرگونه فعالیتی که منجر به فراگیر شدن ورزش می‌شود، باید استقبال کرد.
   اخبار مرتبط
 اردبیل - اداره کل ورزش و جوانان
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.