جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها با خانواده شهید احمد موذن اردبیلی دیدار کردند

   همزمان با 22بهمن ماه

   مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها با خانواده شهید احمد موذن اردبیلی دیدار کردند

   مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها با خانواده شهید احمد موذن اردبیلی دیدار کردند

   در سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها و مدیرکل ورزش وجوانان استان با خانواده شهید احمد موذن دیدار و بااهدای لوحی به مادر شهید یاد وخاطره این شهید والامقام را زنده نگهداشتند .

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل ، شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های وزارت ورزش وجوانان ،بهرام آقاخانی مدیرکل ورزش و جوانان ، سرهنگ شاهین زارع مسئول تربیت بدنی سپاه ،سرهنگ مهدی مهدی زاده رئیس سازمان بسیج ورزشکاران، مهرداد صادق زاده و محمد رضا برادران معاونین اداره کل،جمال پیله ور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل و جمعی از کارکنان اداره کل با حضور در خانه شهید احمد موذن با مادر این شهید دیدار و یادو خاطره شهدا را زنده نگه داشتند .
   در این دیدار صمیمی اسبقیان ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر به زنده نگهداشتن یادو خاطره شهدا اشاره کرد وافزود : امنیت وآسایش حال حاضر جامعه را مدیون خون شهدا هستیم چراکه با وجود رشادت و از جان گذشتگی های شهدا بود که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.
   وی ادامه داد : امروز در حالی شاهد برپایی جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی بودیم که دشمنان می گفتند انقلاب اسلامی ایران جشن چهل سالگی را نمی بیند ولی ملت غیور ایران امسال باشکوه تر از همیشه جشن چهل سالگی انقلابشان را برپا کردند و با حضور باشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن به جهانیان نشان دادند که همچنان پای آرمان های انقلاب هستند و راهی را که شهیدان طی کرده را طی می کنند.
   اسبقیان تصریح کرد : جوانان دیروز این مرز وبوم با گذشتن از جان خود از انقلاب حفاظت کردند که باید جوانان امروز هم با تبعیت از شهدا با دل و جان از انقلاب دفاع کرده و برای پیشرفت این مرز وبوم بیش از پیش تلاش کنند .
   اخبار مرتبط
 اردبیل - اداره کل ورزش و جوانان
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.