جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • منوی آکاردئونی
   • با حضور معاون سیاسی - اجتماعی فرمانداری اردبیل برگزار شد

    دهمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان اردبیل

    دهمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان اردبیل

    معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری اردبیل بر ضرورت مشارکت دستگاه های اجرایی در برنامه ریزی برای حوزه جوانان تاکید کرد

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل؛ دهمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان اردبیل با دستور کار بررسی مصوبات کمیته اجرایی با حضور افلاکی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری اردبیل، نگاهی معاون فرهنگی وامور جوانان اداره کل ورزش و جوانان ، پیله ور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل و اعضای ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری اردبیل برگزار شد.
    در این جلسه معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری اردبیل با اشاره به اینکه اداره ورزش و جوانان اردبیل متولی امور جوانان است بر همکاری و مشارکت نهاد های اجرایی و حضور نمایندگان آن ها در جلسات تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان تاکید کرد.
    اکبر نگاهی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان با بیان اینکه محدودیت منابع مالی و انسانی در شرایط فعلی نباید علت کوتاهی از وظایف اصلی و تخصصی شود گفت:همکاری و هماهنگی دستگاه های اجرایی با سلایق مختلف می تواند در جهت تامین منافع ملی نقش موثری ایفا کند.
    در این جلسه جمال پیله ور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل به نقش اداره ورزش و جوانان به عنوان دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان اشاره کرده و افزود: حوزه جوانان حوزه بسیار گسترده و حساسی است و تمام ادارات و سازمان ها در حوزه جوانان باید پای کار بیایند تا بتوانیم به دستاورد مناسبی در این حوزه برسیم و بر مشکلات جوانان فائق آییم.
    پیله ور برگزاری بیش از ۳۵۰۰ جشنواره، همایش و مسابقات در سال ۹۷ را از برنامه های اداره ورزش و جوانان در راستای پر کردن اوقات فراغت جوانان دانست.
    گالری
    اخبار مرتبط
   اردبیل - اداره کل ورزش و جوانان
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.