جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • سالن رضازاده اردبیل برای میزبانی مسابقات لیگ جهانی تایید نهایی را گرفت

   در سفر نمایندگان فدراسیون والیبال به اردبیل :

   سالن رضازاده اردبیل برای میزبانی مسابقات لیگ جهانی تایید نهایی را گرفت

   سالن رضازاده اردبیل برای میزبانی مسابقات لیگ جهانی تایید نهایی را گرفت

   نمایندگان فدراسیون والیبال با سفر به اردبیل سالن رضازاده اردبیل را تایید و این سالن را شایسته میزبانی عنوان کردند.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل ، نمایندگان فدراسیون والیبال در طی سفری به اردبیل از استادیوم شش هزار نفری رضازاده بازدید و طبق بررسی ها این سالن را یکی ازمجهزترین سالن ها در سطح کشور عنوان کردند و خواستار آمادگی کامل سالن تا 18 خرداد ماه شدند.
   در این بازید منوچهر پور حسن رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال بااعلام اینکه استادیوم شش هزار نفری رضازاده آماده است گفت: فقط برخی نواقصات جزئی در سالن وجود دارد که این نواقص هم باید تا اواسط خرداد رفع شود.
   وی افزود: تا ۱۸ خردادماه باید تمامی کارها از جمله سالن کنفرانس خبری به تجهیزات مجهز شده وکفپوش شش هزارنفری رضازاده به اتمام برسد .
   رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال ادامه داد: نور سالن کافی و مطابق با آخرین استاندار های جهانی است و دراین خصوص مشکلی نداریم فقط باید جایگاه میهمان های خارجی و میزپزشک یار مشخص شود .
   پور حسن افزود: استقبال از تیم ها برای ورود به اردبیل از ارومیه بسیار مهم و حائز اهمیت است که باید این استقبال و ورود تیم ها به اردبیل با شکوه و در امنیت کامل صورت گیرد.
   رئیس کمیته رویدادهای بین المللی فدراسیون والیبال نیز درادامه گفت : تیم ایران بعد از بازی در ارومیه به تهران رفته و از تهران مستقیم وارد استان اردبیل می شود .
   درخشنده افزود: بحث بدرقه تیم ها بعد از بازی ها هم مهم است که باید برای این هم برنامه ریزی لازم صورت گیرد.
   اخبار مرتبط
 اردبیل - اداره کل ورزش و جوانان
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.