جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • منوی آکاردئونی
   • بهرام آقاخانی؛ مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اردبیل :

    تکریم پیشکسوتان در حضور چهره های جوان ضروری است

     تکریم پیشکسوتان در حضور چهره های جوان ضروری است

    مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اردبیل در مراسم تجلیل از پیشکسوت فوتبال اردبیل تکریم پیشکسوتان در حضور جوانان را امری ضروری دانست

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، طی مراسمی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل ،معاون فرهنگی و امور جوانان و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل، احد پازاج قهرمان اسبق کشتی فرنگی ایران و آسیا و جمعی از پیشکسوتان فوتبال از عزیز گنجگاهی پیشکسوت فوتبال و بازیکن اسبق تیمهای پرسپولیس و منختب اردبیل و تراکتورسازی تبریز تجلیل شد.
    در این مراسم مدیرکل اداره ورزش و جوانان پیشکسوتان ورزشی را الگوی اخلاق در جامعه دانسته و افزود: در عرصه ورزش اگر می خواهیم به رشد و تعالی برسیم باید از تمام ظرفیت های موجود پیشکسوتان که حاصل سالها تلاش و زحمت آنها بوده است بهره ببریم.
    بهرام آقاخانی افزود: رشد و اعتلای ورزش با همت پیشکسوتانی رقم می‌خورد که پس از گذشت سال‌ها خدمت به جامعه ورزشی، ردای پیشکسوتی بر تن کرده‌اند و حاصل عمر خود را به نوجوانان و جوانان منتقل کرده اند. قدردانی و تکریم از پیشکسوتان با حضور مدیران و چهره های جوان ورزشی جهت ارائه الگوی سالم ضروری است.
    گالری
    اخبار مرتبط
   اردبیل - اداره کل ورزش و جوانان
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.