جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • جلسه هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان با شهردار اردبیل

   درراستای میزبانی لیگ ملت های والیبال 2019:

   جلسه هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان با شهردار اردبیل

   جلسه هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان با شهردار اردبیل

   آخرین جلسه هماهنگی و آمادگی شهر برای میزبانی اردبیل در مسابقات لیگ ملت های والیبال با حضور مدیرکل ورزش و جوانان و شهردار اردبیل برگزارشد

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل ، جلسه هماهنگی و آمادگی شهر برای میزبانی اردبیل در لیگ ملت های والیبال با حضور آقاخانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل و لطف اللهیان شهردار اردبیل برگزار شد .
   دراین جلسه آقاخانی با اشاره به اینکه انتظار داریم تمامی دستگاه ها دراین میزبانی کمک یار ما باشند افزود: اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل تمام توان خود را جهت میزبانی هرچه بهتر و شایسته به کار گرفته و سعی می کنیم بهترین میزبانی را داشته باشیم .
   او ادامه داد: اردبیل از 31 خرداد لغایت 2 تیرماه میزبان چهار بازی تیم های سرشناس می شود که همه تمهیدات لازم برای برگزاری این مسابقات انجام شده است .
   درادامه این جلسه شهردار اردبیل از آغاز فضاسازی های شهری برای میزبانی از لیگ ملتهای والیبال خبرداد و گفت : دراین راستا به منظور میزبانی شایسته و مناسب از این رویداد ورزشی، شهرداری اردبیل درکنار نهادهای مربوطه است تا اردبیل همچون سال های گذشته سربلند از این مسابقات دربیاید.
   لطف اللهیان درخصوص آمادگی شهربرای برگزاری این مسابقات افزود : سازه های تبلیغات محیطی، بیلبوردها و استندها به منظور اطلاع رسانی در اختیار اداره ورزش و جوانان استان قرار گرفته است و تمام استندهای شهر پوسترهای این مسابقات جهانی را تبلیغ می کنند.
   وی گفت: زیباسازی، گلکاری و رنگ آمیزی فضا و چهره شهرنیز در دستور کار قرار دارد و بیش از ۲۰ هزار بوته گل طبیعی ظرف یک هفته در شهر توسط نیروهای فضای سبز شهرداری اردبیل کاشته خواهد شد.
   شهردار اردبیل ادامه داد: توسعه و رونق گردشگری همسو با ارایه بهتر خدمات شهری بوده و شهرداری اردبیل برخود وظیفه میداند تمهیدات و اقدامات لازم برای برگزاری این رویداد ورزشی را به درستی انجام دهد.
   وی با بیان اینکه مسابقات و رویدادهای ورزشی برپویایی و نشاط جوانان تاثیر دارد افزود: همواره شهرداری اردبیل آمادگی خود را برای برگزاری تمامی رویدادهای ورزشی اعلام میدارد.
   شهردار اردبیل همچنین در ادامه با بیان اینکه اتوبوسها و تلویزیون های شهری نیز در سطح شهر در حال پخش تیزر این مسابقات هستند، افزود: سازمان منظر و فضای سبز برای زیباسازی و رنگ آمیزی، واحد خدمات شهری بمنظور پاکسازی مبادی ورودی شهر و روابط عمومی شهرداری با هدف تبلیغات گسترده آمادگی کامل را برای برگزاری باشکوه تر این مسابقات را دارند.
   اخبار مرتبط
 اردبیل - اداره کل ورزش و جوانان
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.