جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • کارگاه والیبال نویسی برای اولین بار در استان اردبیل برگزار می شود

   معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان اردبیل :

   کارگاه والیبال نویسی برای اولین بار در استان اردبیل برگزار می شود

   کارگاه والیبال نویسی برای اولین بار در استان اردبیل برگزار می شود

   معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل از برگزاری کارگاه والیبال نویسی برای اولین بار در سطح استان اردبیل خبر داد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل ، اکبر نگاهی با اعلام این خبر افزود: این کارگاه به منظور آشنایی خبرنگاران، فعالان فضای مجازی و ورزشی نویسان استان با والیبال نویسی تخصصی برگزار می شود.
   وی با اشاره به اینکه جمشید حمیدی از چهره های مطرح والیبال نویسی کشور در این کارگاه تدریس خواهد کرد، ادامه داد: جمشیدی در کارنامه 45 ساله فعالیت رسانه ای و والیبال نویسی خود سوابقی چون عضو سابق انجمن والیبال نویسان جهان، عضو هیات مدیره پیشکسوتان انجمن ورزشی نویسان ایران، عضو پیشین شورای سردبیری ایران ورزشی، سردبیر روزنامه شوت، والیبال نویس مجله دنیای ورزش، سردبیری خبرگزاری البرز ورزشی و غیره را در کارنامه خود دارد.
   معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل با بیان اینکه برگزاری چنین کارگاه های فرصت مغتنمی برای فعالان رسانه ای و مجازی استان برای ورود به حوزه تخصصی مرتبط است، ابراز امیدواری کرد: اصحاب رسانه و خبر و فعالان فضای مجازی با حضور در این کارگاه نسبت به ارتقای سطح والیبال نویسی خود اقدام کنند.
   نگاهی اضافه کرد: این کارگاه به همت انجمن مهر امید و انجمن روزنامه نگاران ایران ما و با مشارکت معاونت معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، پارک علم و فناوری اردبیل و دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل و کمیته های اطلاع رسانی هفته چهارم لیگ ملت های والیبال مردان جهان برگزار می شود.
   اخبار مرتبط
 اردبیل - اداره کل ورزش و جوانان
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.