جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • هیچ نقش و مسوولیتی در صدور آی دی کارت رقابتها نداریم

   دبیر کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی لیگ ملتهای والیبال جهان در اردبیل:

   هیچ نقش و مسوولیتی در صدور آی دی کارت رقابتها نداریم

   هیچ نقش و مسوولیتی در صدور آی دی کارت رقابتها نداریم

   دبیر کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی لیگ ملتهای والیبال جهان در اردبیل از عدم نقش آفرینی و تاثیر استان در صدور آی دی کارت این رقابتها خبر داد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، بتول حسین زاده دبیر کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی لیگ ملتهای والیبال جهان در اردبیل ومسوول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان در این خصوص گفت: برخلاف رقابتهای بین المللی گذشته که در استان اردبیل برگزار شدند، این بار تمام موارد مربوط به والیبال لیگ ملتهای 2019 جهان زیر نظر فدراسیون جهانی والیبال قرار دارد و نه تنها روابط عمومی اداره کل بلکه عالی ترین مقامات ورزشی و اجرایی استان هم هیچ نقشی در برخی موارد از جمله صدور آی دی کارت پوشش خبری و تصویری این رقابتها ندارند.
   حسین زاده ادامه داد: به طور طبیعی بسیار علاقمند هستیم تا خبرنگاران بومی که در تمام طول سال همراه و یاور ورزش استان بوده و با ما تعامل داشته اند، بتوانند در این رقابتها هم کار خبری خود را به نحو احسن و با تعداد حداکثری انجام انجام دهند ولی باید توجه داشته باشیم که صدور آی دی کارت پوشش خبری توسط فدراسیون والیبال ایران و با نظارت دقیق فدراسیون جهانی انجام می شود. در این راستا نمی دانیم به چه تعداد از اهالی رسانه استان اعم از این که تا 15 خرداد در فدراسیون جهانی ثبت نام کرده اند یا آنها که این مهم را انجام نداده اند، آی دی کارت پوشش خبری و تصویری داده خواهد شد.
   دبیر کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی لیگ ملتهای والیبال جهان در اردبیل در پایان گفت: تنها کاری که در حال حاضر از دست ما برمی آید این است به نوبه خود از تمام فعالان رسانه ای استان که موفق به دریافت آی دی کارت پوشش خبری و رسانه ای نخواهند شد، پیشاپیش عذرخواهی کنیم.
   اخبار مرتبط
 اردبیل - اداره کل ورزش و جوانان
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.