جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • باید ها و نباید های میزبانی اردبیل در لیگ ملت های والیبال 2019

   باید ها و نباید های میزبانی اردبیل در لیگ ملت های والیبال 2019

   باید ها و نباید های میزبانی اردبیل در لیگ ملت های والیبال 2019

   با خواندن این مطلب از تمام اخبار و اطلاعات درمورد میزبانی والیبال لیگ ملت های والیبال مطلع شوید

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل ، اردبیل از ۳۱ خرداد ماه میزبان لیگ ملت های والیبال خواهد بود که هفته چهارم لیگ ملت های والیبال به میزبانی اردبیل در سالن 6 هزار نفری رضازاده اردبیل برگزار می‌شود ، تیم ملی ایران در هفته چهارم این رقابت ها جمعه 31 خرداد 1398 ساعت 18:30 با تیم ملی پرتغال ،شنبه اول تیر 1398، ساعت18:30 با تیم ملی استرالیا و یکشنبه دوم تیر 1398، ساعت18:30 با تیم ملی فرانسه بازی خواهد کرد .
   هفته سوم هم که در ایران _ ارومیه برگزار می شود تیم ملی کشورمان جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۸:۳۰ با کانادا ، شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۰ با تیم ملی لهستان و یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۰ با تیم ملی روسیه بازی خواهد کرد .
   درهمین راستا گفتگویی با مدیرکل ورزش وجوانان استان اردبیل انجام گرفت ، بهرام آقاخانی در ابتدا به ورود تیم ها به اردبیل اشاره کرد و گفت : تیم استرالیا 28 خرداد و تیم های فرانسه ، پرتغال ایران 29 خرداد ماه وارد استان اردبیل جهت شرکت در این رقابت ها خواهند شد.
   او ادامه داد : دراین راستا استان اردبیل تمام امکانات را ازجمله تنها سالن برگزاری مسابقات را آماده کرده بطوری امروز کفپوش باز شده و از فردا نصب می شود وسالن رضازاده به استاندارترین کفپوش دنیا تجهیز می شود. همچنین تیم های در هتل لاله سرعین اسکان خواهند داشت که تمامی رایزنی ها و کارها مبنی بر اسکان تیم ها انجام گرفته وهیچگونه مشکلی در اسکان نداریم.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل افزود: صد در صد یکی از علل میزبانی خوب ، مطلوب و شایسته وجود تجهیزات و امکانات استاندارد است که در همین خصوص سالن علاوه بر تجهیز به استاندارترین کفپوش دنیا ، تعویض پله ها ، شماره گذاری صندلی های تماشاگران و ... ، تعمیر رختکن ها و سرویس بهداشتی رنگ آمیزی نرده ها ، تجهیز سالن به نور 2200 لوکس طبق استاندار جهانی از جمله اقدامات است .
   آقاخانی تصریح کرد : در راستای تبلیغات چشمگیر و خوب4 تلویزیون شهری درمیادین وحدت ، بسیج ، بازار و حافظ دراختیار ستاد اجرایی قرارگرفته و درحال حاضر تیزر کلی مسابقات که توسط روابط عمومی تهیه شده پخش می شود .
   او بیان کرد : همچنین تیرز مسابقات از شبکه سبلان اردبیل درحال پخش است و بنرها ، استندها و بیلبوردهای مسابقات در تمامی نقاط شهر نصب شده است .
   مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل اضافه کرد : در خصوص بلیت فروشی ها این دوره از رقابت ها باید گفت که بلیت فروشی این رقابت ها بصورت اینترنتی خواهدبود و تنها کسانی می تواند این مسابقات را از نزدیک تماشاکنند که بلیت تهیه کرده باشند.
   آقاخانی گفت : تهیه بلیت این دوره از رقابت ها تنها از طریق سایت www.shop.rsatm.ir خواهد بود و علاقمندان مواظب سایت های جعلی باشند. و تهیه بلیت تمامی بازی ها ی طبق اعلام فدراسیون جهانی چهار روز قبل از انجام هر مسابقه مقدور خواهدبود.
   او افزود: علاقمندان برای مطلع از اخبارو اطلاعات درمورد میزبانی والیبال لیگ ملت های جهان تنها به سایت اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل مراجعه کنند و مراقب سایت های جعلی باشند چرا که تمامی اخبار این رویداد در سایت اداره کل ورزش و جوانان درج می شود.
   مدیرکل ورزش وجوانان استان اردبیل ادامه داد: همچنین باتوجه به قوانین فدراسیون جهانی خبرنگاران جهت حضور در این مسابقات باید گفت که اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل هیچگونه نقشی در صدور آی دی کارت برای خبرنگاران ندارند و خبرنگاران طبق اطلاعیع قبلی باید از طریق سایت فدراسیون جهانی ثبت نام می کردند.
   اخبار مرتبط
 اردبیل - اداره کل ورزش و جوانان
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.