جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شهروندان بدون بلیط به سالن مسابقات مراجعه نکند

   استانداراردبیل :

   شهروندان بدون بلیط به سالن مسابقات مراجعه نکند

   شهروندان بدون بلیط به سالن مسابقات مراجعه نکند

   استاندار اردبیل گفت: کسانی که بلیط مسابقات والیبال لیگ ملت های جهان را تهیه نکردند به سالن مسابقات مراجعه نکند

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل ، بهنام جو بااعلام این خبر گفت : ظرفیت سالن رضازاده که مسابقات هفته چهارم والیبال جام ملت های جهان در آن برگزار خواهد شد ، محدود است و تمام بلیط های هر سه روز آن به صورت اینترنتی به فروش رسیده است و امکان پذیرش هموطنان فاقد بلیط به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود؛ لذا ضمن تشکر از حمایت ها و پوزش از علاقه مندانی که نتوانسته اند بلیط تهیه کنند خواهش می کنیم از طریق شبکه های تلویزیونی مسابقات را تماشا نمایند و از مراجعه به محل برگزاری جدا اجتناب نمایند.
   او در خصوص فروش تمام بلیط ها در کمتر از نیم ساعت اظهار داشت:بیش از ۵۰۰ هزار نفر در دقایق اول فعالیت سایت فروش بلیط به این درگاه متصل شدند در حالیکه فقط ۴۵۰۰ برای هر مسابقه قابل واگذاری بوده و به صورت طبیعی تعداد زیادی از علاقه مندان نتوانستند بلیط تهیه نمایند و با هر روش دیگری هم که بلیط ها واگذار می شد امکان پذیرش بیش از ظرفیت ورزشگاه وجود نداشت.
   استاندار اردبیل با قدردانی از وزیر محترم ورزش و جوانان و تمام مدیران این وزارتخانه و فدراسیون والیبال و همچنین مدیر استانی ورزش و جوانان و هیئت والیبال استان گفت: با تلاش و همت شبانه روزی تمام مدیران و کارکنان دستگاه های خدمات رسان و تشکل های مردم نهاد، سالن مسابقات آماده برگزاری مسابقات است.
   اکبر بهنام جو گفت: مردم فهیم و ورزش دوست اردبیل با همکاری مسئولان برگزاری مسابقات، فرهنگ بالای مردم این دیار را به نمایش خواهند گذاشت و با مهمان نوازی و رعایت مسائل امنیتی و اخلاقی، میزبان شایسته ای برای این مسابقات خواهند بود.
   استاندار اردبیل در پایان سخنان خود گفت: همه ما در مقابل مهمانان خارجی و داخلی که برای مسابقات به اردبیل آمده اند مسئولیت داریم و تمام تلاش خود را بکار بسته ایم تا با همکاری شهروندان، میزبان شایسته ای باشیم.
   او افزود:فریادهای ایران ایران جوانان غیور در سالن مسابقات طنین انداز خواهد شد و امیدوارم با حمایت شهروندان و دعای خیر هموطنان عزیزمان شاهد درخشش و استمرار پیروزی های تیم ملی والیبال کشور عزیزمان باشیم.
   اخبار مرتبط
 اردبیل - اداره کل ورزش و جوانان
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.