جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • بلیت تمامی بازهای ایران به فروش رفت / مردم مراقب کلاهبردارها باشند

   اطلاعیه :

   بلیت تمامی بازهای ایران به فروش رفت / مردم مراقب کلاهبردارها باشند

   بلیت تمامی بازهای ایران به فروش رفت / مردم مراقب کلاهبردارها باشند

   دبیر کمیته امنیت مسابقات لیگ ملت های والیبال گفت : بلیت تمامی بازی های ایران در هفته چهارم لیگ ملت های جهان به اتمام رسیده و مردم مراقب سایت های کلاهبرداری باشند

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل ، علیرضا بیدار دل بااعلام این خبر گفت: بلیت تمامی بازی های ایران در هفته چهارم لیگ ملت های جهان به اتمام رسیده و مردم مراقب سایت های کلاهبرداری باشند چراکه هیچگونه بلیت فروشی از جانب اداره کل وجود ندارد و کسانی که از این به بعد بلیت را تهیه می کنند نمی تواند وارد ورزشگاه شوند.
   او گفت : فروش بلیت ها به اتمام رسیده و مردم مراقب سایت های کلاهبرداری و غیر معتبرباشند.
   دبیر گفته اطاع رسانی ادامه داد: تمامی اطلاعیه های منتشر شده درسایت های غیر معتبر درخصوص فروش بلیت درسایت دیوار غیرقانونی و غیر واقعی هستند چون بلیت تمام بازی ها به اتمام رسیده است .
   بیداردل افزود: در هنگام ورود به ورزشگاره داشتن کارت ملی و بلیت مسابقات الزامی است و درصورت عدم تطابق کارت ملی و بلیت فروخته شده از ورود افرادبه سالن ممانعت خواهدشد .
   او تصریح کرد : باز های هفته چهارم لیگ ملت های والیبال از فردا 31خرداد ماه شروع وتا 2 تیرماه دراردبیل برگزار خواهد شد .
   دبیر کمیته امنیت مسابقات گفت : با همکاری خود مردم انشالله مسابقات را در آرامش کامل برگزار خواهیم کرد و تقاضا داریم مردم از آورد اشیاء غیرمجاز به سالن مسابقات خودداری کنند .
   اخبار مرتبط
 اردبیل - اداره کل ورزش و جوانان
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.