جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • با تمام قوت آماده رویارویی با رقبا هستیم

   سرپرست تیم ملی والیبال ایران:

   با تمام قوت آماده رویارویی با رقبا هستیم

   با تمام قوت آماده رویارویی با رقبا هستیم

   سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت : سروقامتان تیم ملی والیبال ایران آمادگی کامل را برای رویارویی با رقبا دارند

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل ، امیر خوش خبر بااعلام این خبر گفت : بازیکنان تیم ملی ایران با یک روحیه خوب و آمادگی کامل فردا به مصاف تیم ملی والیبال پرتغال می رود .
   خوش خبر با اشاره به اینکه بلندقامتان تیم ملی آماده سه برد شیرین در ورزشگاه رضازاده اردبیل هستند افزود: آمادگی ورزشگاه شش هزار نفری رضازاده اردبیل بسیار مطلوب است و مسیر تیم ها برای تردد و رفت و آمدها خلوت و با امنیت کامل مهیا است .
   او با بیان اینکه حضور تماشاگران اردبیلی در رقابت های پیش رو برای بازیکنان و تیم ملی والیبال کشور موجب دلگرمی تیم خواهد بود تصریح کرد: بازیکنان تیم ملی با توجه به اینکه بازی های خوبی را پشت سر گذاشته انداز روحیه خوبی برخوردار هستند و امیدواریم هر سه امیتاز بازی های پیش روی خود را به طور کامل با تشویق ها وحمایت های تماشاگران اردبیلی کسب کنیم.
   سرپرست تیم ملی والیبال کشور تنها رقیب تیم ملی والیبال ایران را تیم والیبال فرانسه دانست و افزود: تمامی 16 تیم حاضر در مسابقات لیگ ملت های والیبال جهان تیم های سرسخت و تراز اول جهان است و همه تیم ها به نوع خود رقیب سختی برای تیم ملی ایران محسوب می شوند که امیدواریم بتوانیم از پس این سه تیم در ورزشگاه رضازاده اردبیل بر بیاییم.
   خوش خبر گفت: با حضور پرشور تماشاگران اردبیلی یک بازی تماشایی را به نمایش خواهیم گذاشت و امیدواریم با هر یک از کسب سه امتیاز بازی های پیش رو دل مردم ایران را بتوانیم شاد کنیم.
   اخبار مرتبط
 اردبیل - اداره کل ورزش و جوانان
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.