جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اردبیل میزبان تیم ملی فوتبال پیشکسوتان کشور می‌شود

   آقاخانی :

   اردبیل میزبان تیم ملی فوتبال پیشکسوتان کشور می‌شود

   اردبیل میزبان تیم ملی فوتبال پیشکسوتان کشور می‌شود

   مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت : تیم ملی فوتبال پیشکسوتان کشور برای انجام بازی دوستانه‌ با تیم پیشکسوتان استان و تیم شهرستان کوثر به اردبیل سفر می کند .

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل ؛ جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی سفر تیم ملی فوتبال پیشکسوتان کشور به استان اردبیل باحضور حسن عظیم زاده مشاور استاندار اردبیل و آقاخانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل ، فرماندار شهرستان کوثر و معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل برگزار شد .
   حسن عظیم زاده در این جلسه گفت : برگزاری مسابقات ورزشی علاوه بر ترویج فرهنگ ورزش در میان جوانان و نوجوانان باعث ایجاد شور و نشاط در جامعه نیز می شود از این رو برگزاری مسابقات ورزشی ملی ، بین المللی و حتی دوجانبه با کشورهای همسایه در استان اردبیل باید بیش از پیش توسعه یابد.

   مشاور امور بین‌الملل استاندار اردبیل افزود : هماهنگی لازم برای برگزاری مسابقات ورزشی با تیم های کشورهای همسایه از جمله ترکیه و جمهوری آذربایجان انجام می گیرد.
   عظیم زاده در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه باید از تمکن و توانمندی های مالی فرزندان استان برای حمایت از ورزش استان و اسپانسری تیم های استانی بهره جست ، خاطر نشان کرد : استان اردبیل فرزندان به نام و مطرحی همچون حسین رضازاده و علی دایی تحویل جامعه ورزشی کشور داده است و در این میان افراد سرمایه دار و علاقه مند به توسعه ورزش استان وجود دارند که آماده حمایت همه جانبه از ورزش های قهرمانی استان هستند که یکی از اسپانسر های اردبیل هماهنگی سفر تیم ملی فوتبال پیشکسوتان و تامین بخشی از هزینه ها را متقبل شده است.
   در ادامه آقاخانی گفت : ملی پوشان تیم های استقلال و پرسپولیس جهت بازی های دوستانه طی روزهای ۳۱ مرداد ماه و یکم شهریور به استان اردبیل سفر می کنند .
   او ضمن قدردانی از راهنمایی ها و حمایت های همه جانبه استاندار اردبیل افزود : دراین سفر دو روزه تیم پیشکسوتان کشور مان دو بازی دوستانه با تیم پیشکوتان شهرستان کوثر و تیم پیشکسوتان اردبیل انجام خواهد داد که این میزبانی با حمایت های استاندار اردبیل صورت خواهد گرفت .
   اخبار مرتبط
 اردبیل - اداره کل ورزش و جوانان
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.