جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • منوی آکاردئونی
   • رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پارس آباد:

    آئین نذر کتاب در پارس آباد درحال برگزاری است

    آئین نذر کتاب در پارس آباد درحال برگزاری است

    همزمان با ماه محرم آئین نذر کتاب سازمان مردم نهاد خانه فرهنگ مغان با همکاری اداره ورزش و جوانان در پارس آباد برگزار می شود.

    به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، علیرضا محبی رئیس اداره ورزش و جوانان پارس آباد در این خصوص گفت: کتاب و مطالعه که در دین اسلام بسیار برآن تأکید شده، به عنوان فعالیتی سازنده و موثر در زندگی، پیشرفت و بالندگی و تعالی بشر نقش مهم و بسزایی دارد. امروزه ضرورت توسعه فرهنگ کتاب‌خوانی در تمامی کشورهای جهان در حدی است که مطالعه و کتاب‌خوانی را به عنوان یکی از عوامل اصلی ارتقاء و رشد و شکوفایی فرهنگی معرفی می‌کند و آن را به عنوان یکی از اصلی‌ترین نیازهای انسان و جوامع مطرح می‌سازند.
    او در ادامه گفت: این آئین مذهبی و فرهنگی به مدت یک هفته در ماه محرم توسط سازمان مردم نهاد خانه فرهنگ مغان و با همکاری اداره ورزش و جوانان در پارس آباد در حال برگزاری است .
    محبی با بیان اینکه آئین نذر کتاب با شعار «نذورات مردمی را به کارهای فرهنگی و مناسبات اجتماعی سوق دهیم » برگزار می‌شود، افزود: انتظار می رود مردم فرهنگ‌ دوست شهرستان پارس آباد در این آئین مشارکت داشته باشند.
    اخبار مرتبط
   اردبیل - اداره کل ورزش و جوانان
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.