جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • 23 ساعت پرافتخار برای ورزش استان اردبیل

   مروری بر میزبانی مراحل چهارم و پنجم تور بین المللی دوچرخه سواری ایران- آذربایجان

   23 ساعت پرافتخار برای ورزش استان اردبیل

   23 ساعت پرافتخار برای ورزش استان اردبیل

   میزبانی دومرحله آخر سی و چهارمین تور بین المللی ایران – آذربایجان،برگ زرین دیگری در کارنامه پرافتخار ورزش اردبیل بود

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل ، ساعت حوالی 14 روز شنبه 13 مهرماه بود که دوچرخه سواران شرکت کننده در تور وارد محدوده جغرافیایی استان اردبیل در منطقه نیر شدند و حدود 40 دقیقه بعد نفر اول این مرحله که دوچرخه سوار روس بود مقابل مجتمع آبدرمانی ایرانیان سرعین از خط پایان گذشت.
   مراسم توزیع جوایز و معرفی برترین های مرحله چهارم در محل خط پایان برگزار شد و رکابزنان مربیان سرپرستان و داوران و مسئولان چند ساعتی استراحت کردند.
   شبانگاهان در جلسه ارزیابی میزبانی اردبیل که با حضور مسوولان تمام تیم های شرکت کننده برگزار شد جمله تیمها و مسوولان از میزبانی اردبیل و امکانات مهیاشده از بابت تغذیه اسکان و... رضایت کامل خود را ابراز داشتند.
   آئین افتتاحیه مرحله پنجم و نهایی تور نیز از ساعت 9 صبح یکشنبه 14 مهرماه در هتل لاله با حضور مقامات عالی رتبه استانی و شهرستانهای نیر سرعین و اردبیل برگزار شد و از تمام دست اندرکاران انتظامی و اجرایی این رقابت ها در استان اردبیل با حضور مدیرکل امور هماهنگی استانهای وزارت ورزش و جوانان رئیس فدراسیون دوچرخه سواری مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و مدیر تور، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل و معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
   سرانجام راس ساعت 10 صبح مرحله پنجم و پایانی سی و چهارمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان از11 مقابل هتل لاله استارت خورد و دوچرخه سواران راس ساعت11 صبح از محدوده جغرافیایی استان اردبیل خارج شده و مسیر خود به سمت تبریز را ادامه دادند.
   23 ساعت پرکاری که آماده سازی مقدمات آن از مدتها قبل آغاز شده بود و تک تک دست اندرکاران این میزبانی به برنامه ریزی و تلاش مستمر، چهره ای بسیار موجه و آبرومند از توان بالای فرزندان دیار سبلان پیش رویی شرکت کنندگان داخلی و خارجی و بینندگان تلوزیونی در پخش مستقیم این رقابت ها گذاشتند.
   برای نخستین بار بیش از 80 درصد زمان برگزاری رقابت دوچرخه سواران در این تور بین المللی پخش مستقیم تلویزیونی شد و چه افتخاری بالاتر از این که حتی یک ثانیه از رکابزنی شرکت کنندگان و مراسم اختتامیه و افتتاحیه مراحل چهارم و پنجم در استان اردبیل از پخش زنده جانماند.
   اخبار مرتبط
 اردبیل - اداره کل ورزش و جوانان
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.