جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • با تامین اعتبار پروژه های ورزشی مشکین شهر سرعت می گیرد

   تقدیر فرماندار مشکین شهر از پیگیری های مدیرکل ورزش و جوانان

   با تامین اعتبار پروژه های ورزشی مشکین شهر سرعت می گیرد

   با تامین اعتبار پروژه های ورزشی مشکین شهر سرعت می گیرد

   مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با سفر به شهرستان مشکین شهر به همراه فرماندار این شهرستان از پروژه های ورزشی بازدید کرد .

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل ، بهرام آقاخانی جهت بازدید و بررسی پروژه های درحال ساخت مشکین شهر به این شهرستان سفر وهمراه با صمدی فرماندار مشکین شهر از نزدیک درجریان پروژه های بهسازی سالن حجاب ، بهسازی استخر و پروژه مجموعه ورزشی استاد شهریار قرار گرفت
   صمدی در طی این بازدید ضمن قدردانی از عملکرد مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل ، خواستار توجه بیشتر به ورزش شهرستان مشکین شهر شد .
   مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل نیز با بیان اینکه پیش بینی می کنیم بهسازی استخر شهرستان مشکین شهر تا شش ماه آینده به اتمام برسد گفت :این پروژه از محل اعتبارات سال 98 پیگیری و تا یک ماه آینده مناقصه برگزار و پیمانکار مشخص می شود .
   آقاخانی بیان کرد : پروژه مجموعه ورزشی استاد شهریار از محل ماده 27 (جذب سرمایه گذار به روش R.O.T برای بهسازی اماکن ورزشی) تعریف شده و درحال اجرا است. این مجموعه فرهنگی - ورزشی شامل سالن های بولینگ ، پینت بال ، تنیس خاکی ، بیلیارد ، وی آر ، خانه کودک و ایکس باکس است که سالن بیلیارد با تکمیل، تبدیل به یکی از مجهز ترین سالن های کشور و سالن بولینگ هم اولین سالن این رشته در شمالغرب کشور خواهد شد.
   او افزود: تلاش می کنیم با تکمیل پروژه های نیمه تمام این منطقه، ورزش را درشهرستان توریستی مشکین شهر، بیش از پیش گسترش دهیم .
   اخبار مرتبط
 اردبیل - اداره کل ورزش و جوانان
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.