جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برادران: فینال تمامی رشته ها 18 مهرماه در اردبیل برگزار می شود

   مسابقات ورزشی جام خوشه چین در استان اردبیل

   برادران: فینال تمامی رشته ها 18 مهرماه در اردبیل برگزار می شود

   برادران: فینال تمامی رشته ها 18 مهرماه در اردبیل برگزار می شود

   معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل از پایان مرحله استانی جام خوشه چین در روز 18 مهرماه خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل ، محمدرضا برادران با بیان اینکه مسابقات تیمی رقابت های فوتبال و والیبال آقایان برگزار شده است گفت: فردا به میزبانی شهرستان های گرمی ، نمین ، خلخال و پارس آباد مرحله مقدماتی فوتبال ووالیبال بانوان برگزار و تیم های برتر به دور نهایی رقابت ها راه پیدا می کنند .
   او افزود: جام خوشه چین در دو بخش تیمی و انفرادی برگزار می شود که شرکت کنندگان در رشته های تیمی فوتبال 5نفره ، والیبال 3 نفره ، طناب کشی و رشته های انفرادی چوب کشی ، هفت سنگ مهارتی و دو و میدانی باهم به رقابت می پردازند .
   معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل خاطرنشان کرد : فینال تمامی رشته ها روز پنجشنبه به میزبانی شهرستان اردبیل همزمان در دو بخش بانوان و آقایان و در سه سالن 17 شهریور ، سالن حجاب و سالن شهید آسمانی برگزار می شود.
   برادران تصریح کرد: جام خوشه چین به صورت سراسری طبق اعلام وزارت ورزش و جوانان در تمامی استان ها برگزار می شود که در استان اردبیل نیز پنجشنبه فینال تمامی رشته ها برگزار و تیم ها و نفرات برتر به مرحله منطقه ای این رقابت ها اعزام می شوند.
   او در پایان گفت: مرحله منطقه ای جام خوشه چین آبان ماه به میزبانی استان آذربایجان غربی و مرحله کشوری نیز به میزبانی استان فارس برگزار می شود .
   اخبار مرتبط
 اردبیل - اداره کل ورزش و جوانان
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.